Ознайомлення з результатами дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення»

Представниця Бердянського державного педагогічного університету Євгенія Линдіна відвідала заход, що відбувся 10 грудня в Києві, з ініціативи благодійної організації savED і за підтримки Міністерства освіти та науки України, на якому було представлено дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення».

На презентації були висвітлені ключові проблеми, з якими стикаються заклади загальної середньої освіти та освітяни в прифронтових зонах, а також адаптація учнів до нових умов навчання і їх емоційний стан. Особливу увагу було приділено обговоренню болючих питань освіти під час війни з міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим, представниками місцевої влади та громад прифронтових територій.

Значним аспектом заходу стала презентація концепції освітніх центрів як «швидкої освітньої допомоги», що має на меті підтримку та відновлення освітнього процесу в регіонах, найбільш постраждалих від воєнних дій. Це підкреслює стратегічне бачення і практичні кроки щодо забезпечення доступу до якісної освіти навіть у найскладніших умовах.

Незважаючи на складнощі, які виникли внаслідок війни, існує значний обсяг роботи та ініціатив, спрямованих на підтримку та адаптацію освітньої системи до нових реалій. Зусилля таких організацій, як savED, разом із підтримкою урядових структур, відіграють ключову роль у відновленні та подальшому розвитку освітньої сфери в Україні.

За матеріалами факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print