Першу курсову роботу захищено!

(враженнями від написання і захисту першої курсової роботи діляться студенти 2 курсу)

В студентському гуморі є така фраза: «Не знаєш, що написати дівчині? Напиши їй курсову!».

Дівчата нашої 202ДО групи (спеціальність Дошкільна освіта) таких подарунків від своїх хлопців не приймають. Курсову ми почали писати ще в рамках дисципліни «Основи наукових досліджень»: обрали теми, оформили науковий апарат, склали програми обстеження дітей, оформили список наукових джерел.

А в другому семестрі у нас з’явився час на те, щоб не тільки розібратися з теорією, а й експериментувати в рамках обраної теми: то треба відеоролики для дошкільнят підготувати, то під час практики на сайті дитячого садочка для вихователів рекомендації виставити, то виступ на засідання психологічного клубу написати, то повернути роботу трішки в інше русло, подати на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт і ось – в руках диплом 1 ступеня!

Отже, виявилось, що написання курсової роботи з дошкільної педагогіки не така вже й страшна штука! Скільки всього цікавого можна взнати і скільки всього корисного можна паралельно зробити! Тому захист курсових робіт пройшов як обмін накопиченим досвідом, а оцінки були самими високими.

Староста 202ДО групи

факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти Анастасія Булаткіна


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print