Перший онлайн-захист курсових робіт студентів-логопедів: виклики та досягнення

3 червня відбувся перший онлайн-захист курсових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня навчання другого курсу спеціальності 016.01 “Спеціальна освіта (логопедія)” ОПП “Логопедія. Спеціальна психологія”. І ми хочемо поділитися найцікавішими моментами цього незабутнього заходу.

Почнемо з того, що захист у Zoom – це справжній виклик для всіх! Але наші здобувачі впоралися з цим на відмінно. Хто б міг подумати, що саме тепер вони стануть експертами не тільки у спеціальній психології та логопедії, але й у питаннях стабільного інтернет-з’єднання?

Але навіть через технічні труднощі наші здобувачі зберегли спокій і продемонстрували високий рівень підготовки. Під час такого захисту була можливість поділитися своїми ідеями, дізнатися щось нове та отримати цінний зворотній зв’язок. Це момент, коли кожен може пишатися собою і відчути підтримку свого наукового керівника, одногрупників та викладачів.

Захист курсових робіт пройшов весело, невимушено і став чудовим кроком на шляху до професійних вершин. Вітаємо наших здобувачів з успішним подоланням цього етапу і бажаємо їм подальших звершень!

Ми завжди вдячні нашим захисникам. Завдяки їхній мужності ми можемо вільно навчатися та розвиватися, навіть якщо це відбувається через екран монітора. Великий уклін їм за це!

Слава Україні! Героям слава!

За матеріалами кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print