Підсумкова атестація всупереч обставинам

В умовах нестабільності є стабільні речі. Одна з таких – підсумкова атестація випускників Бердянського державного педагогічного університету!

На початку червня 2022 року здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія денної та заочної форми навчання складали комплексний іспит зі спеціальності у дистанційному форматі за допомогою MOODLE, додатку ZOOM та платформи Google, з дотриманням методичних рекомендацій щодо організації дистанційного проведення підсумкової атестації здобувачів вищої освіти з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у Бердянському державному педагогічному університеті під час дії воєнного стану.
Виконавши теоретичну та практичну частину завдань, випускники продемонстрували комісії рівень володіння програмними компетентностями, які мають бути притаманні психологу та результати навчання, які були сформовані під час засвоєння освітніх компонент (психологічних дисциплін), що зазначені в освітньо-професійній програмі Психологія. Практична психологія (2018 рік).
Комісія, до складу якої увійшли викладачі кафедри психології: голова – доцентка Наталія Сердюк, доцентка Марина Дорошенко, доцент Віктор Чумак, доцентка Ірина Черезова, старша викладачка Олена Колпачки та секретарка Наталія Варбанська забезпечили дотримання вимог проведення підсумкової атестації, а по закінченню іспиту мали честь присвоїти здобувачам кваліфікацію бакалавра з психології, практичного психолога та спрямувати майбутніх фахівців на шлях професійного зростання та самовдосконалення.
Наші уже не студенти, а кваліфіковані фахівці з психології за крок до отримання дипломів про вищу освіту, а це значить, що вони вже мають право працювати на користь країни. Тому ми щиро бажаємо випускникам успіхів у професійному напрямку, доцільного використання теоретичних і практичних знань, навичок та умінь у наданні кваліфікованої психологічної допомоги людям, які її потребують, особливо в цей нелегкий час. Сподіваємось на подальшу співпрацю з вами, майбутні колеги-професіонали!

За матеріалами кафедра психології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print