Виховний аспект в освітньому процесі БДПУ

Виховний аспект в освітньому процесі БДПУ займає важливе місце. Майбутні фахівці мають не лише навчатися, а й в майбутньому застосовувати набуті компетентності в роботі з дітьми на користь України.

17 червня 2022 року напередодні державного свята Дня Конституції України на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв було проведено виховний захід «З Україною в серці!». Організатором і ведучою заходу виступила доцент кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Анетта Омельченко.
Захід було відкрито Гімном України! Ведуча розповіла про історію Конституції України та зупинилися на окремих статтях конституції України (ст. 1 Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава; ст. 2 Суверенітет України поширюється на всю її територію, яка в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканою; ст. 3Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю; ст. 10 Державною мовою є українська; ст. 20 Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб, Державний Гімн України). Дуже важливим та очікуваним для всіх присутніх був виступ бердянця, випускника БДПУ,старшого матроса морської піхоти Миколи Іванченка.У своєму виступі він пообіцяв, що українські захисники не віддадуть ворогу жодного клаптика української землі, розповів про силу та волю українців, подякував всім за підтримку та назвав прізвища бердянців, які загинули у боротьбі з ворогом. Усіх загиблих у цій жахливій війні було вшановано хвилиною мовчання. Саме в цей день 40 днів тому на Азовсталі загинула дружина Миколи.
На заході також виступила завідувачка відділом освіти м. Бердянська, старша викладачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких Тетяна Фурманова, яка розповіла про волонтерську діяльність в м. Запоріжжі, показала роботу Бердянського інформаційного центру, наголосила на важливості роботи бердянців для бердянців, роботу донорів.
Завідувачка кафедри Олена Мартиненко закликала студентів сумлінно працювати на освітньому, культурному та волентерському фронтах задля найскорішої ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ та світлого майбутнього українців.
Завершився захід гімном України та традиційними патріотичними лозунгами: «Слава Україні!», «Слава ЗСУ!» «Бердянськ – це Україна!», «БДПУ – це найкращий ЗВО УКРАЇНИ!», «ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ»!

За матеріалами кафедри теорії

та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print