Підсумки Днів науки на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв

25 травня 2021 року на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв відбулося засідання вченої ради, на якому обговорювалися підсумки проведення Днів науки та науково-дослідної роботи викладачів кафедр та здобувачів вищої освіти за навчальний рік.

Доповідачі (завідувачка кафедри початкової освіти, докторка педагогічних наук, професорка Алла Крамаренко, завідувачка кафедри педагогіки, докторка педагогічних наук, професорка Лариса Лісіна, завідувачка кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін кандидатка педагогічних наук, доцентка Олена Мартиненко, завідувачка кафедри психології, кандидатка психологічних наук, доцентка Олена Горецька) відзначили, що цьогорічний фестиваль науки об’єднав різні заходи, формат яких свідчить про надзвичайну активність студентства і професійну майстерність викладачів.

Значною подією на факультеті став захист докторської дисертації зі спеціальності 26.00.01 – теорія та історія культури кандидаткою мистецтвознавства, доценткою кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Мариною Погребняк.

За рішенням вченої ради, варто продовжувати практику розміщення звітів кафедр про науково-дослідну роботу на сторінках офіційного сайту Бердянського державного педагогічного університету.

За активну наукову діяльність викладачі та здобувачі вищої освіти були нагородженні подяками та грамотами ректора Бердянського державного педагогічного університету.

За матеріалами факультету

психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print