Підсумки наукової діяльності університету

З 15 березня 2021 року в Міністерстві освіти і науки України розпочалася звітна конференція щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності закладів вищої освіти та наукових установ за 2020 рік.

Згідно з графіком звітування 17 березня 2021 року в онлайн режимі про підсумки наукової діяльності педагогічних ЗВО та ЗВО фізичної культури і спорту України доповідали проректори з наукової роботи відповідних вишів. Наш університет представляла проректорка з науково-педагогічної роботи, доцентка Вікторія Ліпич.

На звітній конференції були присутні: Перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим, Генеральний директор Директорату науки та інновацій Юлія Безвершенко, заступник Генерального директора Директорату, керівник експертної групи з питань моніторингу й оцінювання наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності Дар’я Чайка. Модератором засідання був Олег Хименко, начальник Головного управління із реалізації політик у сфері науки та інновацій, який відзначив доповідь нашої проректорки як цікаву, інформативну та креативну за подачею.

Під час презентації результатів наукової діяльності Вікторія Ліпич ґрунтовно висвітлила аспекти організації і здійснення наукової роботи в університеті, навела порівняльні статистичні дані за останні 5 років, детально зупинилася на тематиці фундаментального наукового дослідження молодих учених БДПУ, яке фінансувалося за рахунок держбюджету. Окрім того, детально проаналізувала грантову діяльності та публікаційну активність наших науковців, підготовку науково-педагогічних кадрів, досягнення студентської науки.

За матеріалами наукового відділу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print