Підтримуємо своє ментальне здоровʼя щодня

Підтримка ментального здоров’я в Україні є пріоритетом, а психологічна стійкість людей – основа поствоєнного відновлення країни. На жаль, в умовах повномасштабної війни, ментальне здоров’я українців погіршилося, адже війна приносить не лише фізичні, а й глибокі психологічні травми.

До Всесвітнього дня психічного (ментального) здоров’я кафедрою психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ  був проведений воркшоп “Феномен постравматичного зростання як шлях до зміцнення психічного здоров’я нації”, спікеркою якого була кандидатка психологічних наук, доцентка Оксана Стрільчук.

Фокус уваги був спрямований на процес-орієнтовану терапію як сучасний напрямок практичної психології, який поєднує різні методи, котрі здатні розвивати емоційну свідомість, знижувати стрес, а також покращувати загальний стан людини. Учасники заходу, серед яких були і викладачі, і здобувачі вищої освіти, ознайомилися з такими методами та виконали ряд вправ, які дозволяють оптимізувати переживання важкого травматичного досвіду. Також звернулися до феномену посттравматичного зростання, визначили його роль у зміцненні ментальної стійкості не лише окремої особистості, а й суспільства в цілому.

Ментальне здоров’я нації складається з ментального здоров’я та стійкості кожного з нас. Особистісне благополуччя дає людині можливість реалізовувати власний потенціал, долати стреси, плідно працювати. Дбаймо про своє ментальне здоровʼя щодня! Вчимося зберігати стійкість та душевну рівновагу в найскладніших ситуаціях!

За матеріалами кафедри психології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print