Плідна взаємодія зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми «Початкова освіта» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти

З метою профорієнтаційної роботи й безпосереднього обговорення освітньо-професійної програми «Початкова освіта» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти 23 березня 2023 року в онлайн режимі відбулася зустріч ректора, професора Ігоря Богданова, першої проректорки, професорки Ольги Гуренко, декана факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, професорки Людмили Коваль, заступників декана, доцентів Ольги Попової та Анжеліки Лесик, завідувачки кафедри педагогіки, професорки Лариси Лісіної, завідувачки кафедри психології, доцентки Ірини Черезової, завідувачки кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, доцентки Віри Бурназової ФППОМ з керівництвом КЗ «Покровський педагогічний коледж» у складі директорки, кандидатки педагогічних наук Олени Олійник, заступників директорки та завідувачок відділеннями.

Ректор Ігор Богданов розповів про діяльність університету в період війни, тимчасове переміщення до Запоріжжя, організацію освітнього процесу та вступної кампанії 2022 року. Як висновок, прозвучало, що наші навчальні заклади мають багато спільних проблем, особливо важливим є зараз готуватися до післявоєнної розбудови освіти на основі прориву, поверненні молоді в Україну, до рідних міст.
Перша проректорка Ольга Гуренко презентувала для присутніх стислий огляд спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, вказавши родзинки й особливості кожної.

Декан факультету Людмила Коваль зазначила, що співпраця з колективом педагогічного коледжу перевірена часом і труднощами, які переживають наші заклади освіти. Це не тільки підготовка бакалаврів, а й обговорення актуальних проблем освітнього процесу, участь у науково-практичних конференціях, підвищення кваліфікації тощо.
Друга частина зустрічі була присвячена обговоренню освітньо-професійної програми «Початкова освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти, стейкхолдером якої є директорка КЗ «Покровський педагогічний коледж» Олена Олійник. Маючи величезний досвід підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 013 Початкова освіта, які після закінчення педагогічного коледжу здобувають бакалаврський і магістерський рівні на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв (декан – професорка Людмила Коваль), Олена Іванівна наголосила на тому, що ОПП укладені згідно з вимогами стандартів вищої освіти, а також програмні результати навчання повністю відповідають запитам Нової української школи. Крім того, відзначено практико-орієнтований характер більшості освітніх компонентів, що сприяє формуванню фахових компетентностей майбутніх учителів початкових класів і забезпечуватиме конкурентоздатність на ринку праці в умовах невизначеності. Ураховуючи євроінтеграційні тенденції в освіті, стейкхолдери порадили збільшити кількість годин на вивчення іноземної мови.
Маємо надію й віру, що завдяки мужності наших захисників і захисниць незабаром буде деокуповане місто Бердянськ, а ми зустрічатимемо дорогих гостей із Покровського педагогічного коледжу в рідних стінах університету. Наближаємо перемогу на освітньому фронті!

За матеріалами деканату психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print