Про новації та акредитацію

25 і 26 січня ц.р. перша проректорка університету професорка Ольга Гуренко взяла участь у методичному тренінгу з розвитку професійних компетентностей організаторів акредитаційних процедур ЗВО та гарантів освітніх програм «Основні тенденції розвитку акредитаційного процесу та кращі практики роботи галузевих експертних рад», організованого МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики» (президент Тарас Фініков).

Захід проходив на базі Полтавського університету економіки і торгівлі (ректор Олексій Нестуля) та Полтавського державного аграрного університету (ректор Олександр Галич). На тренінгу обговорювалися проблеми, пов’язані з новаціями у системі забезпечення якості у вищій освіті України (керівник секретаріату Нацагентства Олександр Хименко), інституційною акредитацією (Тарас Фініков), цифровою трансформацією, її міжнародним досвідом та українськими практиками (Олег Лагоднюк), упровадженням програми розвитку softskills в освітні програми державного та приватного університетів (Ірина Удовик, Тарас Рак), кращими практиками акредитаційної діяльності та її моніторингу» (Мирослава Босовська, Лариса Шаульська).

Надзвичайний інтерес і жваве обговорення присутніх викликав виступ Ольги Гуренко «Підготовка та створення міждисциплінарних освітніх програм: виклики та перспективи», адже ця проблема актуальна й вимагає розв’язання.

Цінними для всіх учасників тренінгу були консультативні панелі голів окремих галузевих експертних рад (Мирослава Босовська, Лариса Шаульська, Ірина Удовик).

Під час невимушеної дружньої комунікації гарантів освітніх програм, представників менеджменту університетів з членами Нацагентства знаходилися відповіді на важливі питання розбудови внутрішньої системи забезпечення якості університетів загалом та акредитаційного процесу зокрема.

За матеріалами сектору якості освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print