Саме відповідальності волонтерів/ок та її впливу на формування доброчесності в суспільстві було присвячено першу зустріч у 2024 році Школи волонтерів/ок, заснованої кафедрою соціальної роботи та інклюзивної освіти.
Запрошеною гостею зустрічі стала Тетяна Шкодівська, менеджерка ГО Асоціація Української миротворчої школи, БО Фонд громади міста Херсон «Захист», волонтерка.
Пані Тетяна розповіла про свій досвід волонтерства до та після початку повномасштабного вторгнення, про планування волонтерської діяльності та проектний підхід. Корисно було дізнатися про те, з чого краще розпочинати роботу, як планувати та чому потрібно звітуватипро кожен крок.
Слухачі та слухачки школи отримали інформацію про основні принципи волонтерської роботи, такі як прозорість, підзвітність та публічність.А також обговорили, що кожен і кожна може впливати на волонтерські ініціативи, підтримуючи чи не підтримуючи їх матеріально та/або інформаційно.
В продовж заходу учасники/ці мали можливість поділитися також власним досвідом волонтерства.
Ця зустріч стала важливим кроком у формуванні свідомих та відповідальних волонтерів/ок, готових привносити позитивні зміни у своїй громаді.
В цьому році діяльність Школи волонтерів/ок підтримала громадська організація Асоціація Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки TerredesHommesGermany в рамках проєкту «Підтримка дітей та молоді шляхом зміцнення потенціалу низових ініціатив швидкого реагування в Україні».
За матеріалами кафедри