У БДПУ відкрилося відділення Центру українсько-європейського наукового співробітництва

Центр українсько-європейського наукового співробітництва має пріоритетом своєї діяльності допомогу вченим України в участі в міжнародних наукових конференціях і в науково-педагогічних стажуваннях, які відбуваються на території країн Європейського Союзу, вивчення досвіду діяльності закладів вищої освіти та суб’єктів публічного адміністрування у сфері освіти й науки держав Європейського Союзу щодо організації навчального процесу у вищих школах і щодо наукової діяльності.

Важливим напрямом діяльності Центру українсько-європейського наукового співробітництва є також організація інституціональних візитів для вітчизняних студентів, аспірантів, молодих науковців із метою вивчення ними найкращих досягнень країн Європейського Союзу як у сфері освіти й науки, так і в галузі державного будівництва загалом.З оглядом на активний курс Бердянського державного педагогічного університету на євроінтеграцію наукової діяльності та запровадження принципів відкритої науки ще у 2022 році було зроблено перші кроки щодо налагодження співпраці з Центром. 23 лютого 2022 року директор Центру українсько-європейського наукового співробітництва Михайло Віхляєв та директор Видавничого дому Гельветика були з робочим візитом в БДПУ, де разом із проректоркою з наукової роботи БДПУ Яною Сичіковою обговорили напрямки співпраці.Сьогодні це вже не просто співробітництво, а реальне бачення спільного розвитку і зростання, адже тепер у БДПУ офіційно функціонує Відділення Центру українсько-європейського наукового співробітництва. Відповідну угоду було підписано 27 січня 2024 року.

Зараз маємо амбітні плани щодо запровадження програм підвищення кваліфікації та наукових стажувань, видання монографій і організації на базі Центру конференцій. Тож слідкуйте за нашими оголошеннями!

За матеріалами наукового відділу


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print