Продовжуємо працювати і гідно тримати свій освітній фронт

Уже традиційною стала участь науково-педагогічних працівників Бердянського державного педагогічного університету в програмі підвищення кваліфікації «ARS DOCENDI», метою якої є  сприяння вдосконаленню раніше набутих та набуття нових компетентностей у межах викладацької діяльності задля вдосконалення викладання та навчання у вищій школі.

Підвищення кваліфікації «ARS DOCENDI» проходило у період з липня по серпень 2023 року. Цьогорічна програма складалася з семи модулів: Психологічне благополуччя університетської спільноти; Наукометрія. Перші кроки; Дизайн навчального курсу та занять; Діджиталізація викладання та навчання у вищій школі; Освітнє середовище ЗВО; Інноваційні методики викладання у вищій школі; Педагогічна майстерність викладача ЗВО.

Викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін проявили активність та зацікавленість і пройшли навчання за цією програмою, а саме завідувачка кафедри,  кандидатка педагогічних наук, доцентка Віра Бурназова, кандидатка педагогічних наук, доцентка Анетта Омельченко, кандидатка педагогічних наук, доцентка Юлія Тараненкота старша викладачка Наталя Кривунь.

Програма завершилася підсумковою конференцією, на якій учасники поділилися з присутніми враженнями, які вони отримали впродовж навчання, відмітили актуальність запропонованих тем модулів, викладацьку майстерність спікерів, використання цікавих сучасних методів на заняттях тощо. За успішне проходження курсів викладачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Кафедра теорії та методики навчання мистецьких дисциплін на чолі з завідувачкою Вірою Бурназовою висловлює слова вдячності ректорові Бердянського державного педагогічного університету професору, члену-кореспонденту НАПН України, заслуженому діячу науки та техніки України Ігорю Богданову, першій проректорці БДПУ, докторці педагогічних наук, професорці Ользі Гуренко, кандидатці педагогічних наук, доцентці Наталі Цибуляк і спікерам за можливість бути учасниками програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «ARS DOСENDI».

Ми продовжуємо працювати і гідно тримати свій фронт! Фронт освіти і науки!

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print