SmartWay with BSPU

У період із 28 по 31 серпня у Бердянському державному педагогічному університеті проходив чотириденний інтенсив SmartWay with BSPU. Мета цього проєкту створити комфортне середовище для студентів і викладачів та разом розпочати новий навчальний семестр.

Щодня відбувалися цікаві зустрічі з викладачами та представниками студентського самоврядування.

Також в Telegram створили чат для спілкування студентів, який функціонує й досі.

У перший день інтенсиву відбулося знайомство учасників, віртуальна екскурсія корпусами університету, зустріч із представниками студентського самоврядування БДПУ.

На другий день говорили з доценткою кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Боговін Ольгою Володимирівною про принципи та методи тайм-менеджменту, складання індивідуального плану, значення використання біоритміки.

Наступного дня відбулася зустріч із доцентом кафедри іноземних мов та методики викладання Полуляховим Артемом Сергійовичем. Отримали психологічні поради як налаштувати себе на навчання та техніки саморегуляції, а також виконали цікаві завдання, пофантазували і поділилися досвідом.

На підсумковій зустрічі студенти висловили свої враження, студрада розкрила секрети своїх відмінних робіт та поділилася корисними лайфхаками для першокурсників. Також був розіграш мерчу найкращого педагогічного університету.

Активні студенти Бердянського державного педагогічного університету отримали подарунки. Вітаємо Анастасію Лесь ФДССО, Єлизавету Власенко ФППОМ, Анастасію Богатир ГЕФ, Олександра Хмару ФФСК, Альбіну Охоту ФППОМ з пам’ятними відзнаками.

Дякуємо Силам Оборони  за можливість навчатися! віримо в нашу Перемогу!

Зоряна Біловол


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print