Продовжуємо серію кураторських годин національно-патріотичного спрямування, присвячених видатним історичним постатям України

У рамках серії кураторських годин національно-патріотичного спрямування, присвячених видатним історичним постатям України і приурочених до 90-річчя Бердянського державного педагогічного університету 9 листопада на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбувся виховний захід “Світ ловив мене та не спіймав”.

Ця кураторська година була присвячена творчості Григорія Савича Сковороди, який був не лише видатним філософом ХVІІІ ст., поетом, культурним діячем, але й видатним теоретиком в галузі педагогіки, педагогом-новатором, що глибоко вірив у силу науки і освіти. Здобувачі вищої освіти 2 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) підготували доповідь, де розкрили основні погляди філософа, проаналізували його поетичні праці, ознайомили з афоризмами поета. Також був представлений відеонарис про життя і творчість Г. Сковороди. У своїх філософських творах великий мислитель розмірковув над основами буття і наголошував, що особливим є формування внутрішнього світу, а це – любов до рідної землі, вшанування традицій свого народу.

За матеріалами кафедри теорії та
методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print