Профорієнтаційна робота на гуманітарно-економічному факультеті.

Ласкаво просимо!

24 травня 2021 року викладачі кафедри економіки, підприємництва та фінансів гуманітарно-економічного факультету брали активну участь у заході «День відкритих дверей університету».

З привітальним словом до майбутніх здобувачів вищої освіти – учнів закладів загальної середньої освіти м. Бердянська – звернулися декан гуманітарно-економічного факультету к.і.н., доцент Тамара Макаренко та завідувач кафедри економіки, підприємництва та фінансів д.е.н., професор Павло Захарченко, які акцентували увагу на важливості проведення Днів відкритих дверей в університеті, розповіли про перспективну спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

Викладачі кафедри к.е.н., доцент Світлана Жваненко та к.е.н., доцент Ганна Костенко розповіли про умови навчання, отримання знань з теоретико-методичних основ у галузі фінансів, набуття практичного досвіду та відпочинку здобувачів вищої освіти БДПУ.

Учні ЗЗСО м. Бердянська отримали вичерпну інформацію про цікаву та перспективну спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

Висловлюємо щиру подяку декану гуманітарно-економічного факультету Тамарі Макаренко за плідну співпрацю та комплексну роботу, що дає вагомий практичний результат!

За матеріалами

кафедри економіки, підприємництва та фінансів


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print