Проєкт “Наноарт” Яни Сичікової та Сергія Ковачова представлений на сайті Goethe-Institut

З 6 по 9 вересня 2022 року відбулася нетворкінгова онлайн-подорож за участі українських митців та представників мистецького сектору Німеччини. 24 найкращі культурних проєкти було обрано серед 150 претендентів.

Наш університет представляла проректорка Яна Сичікова та науковий співробітник Сергій Ковачов із проєктом «Наноарт. Наука – це мистецтво». Основна мета заходу – налагодження особистих контактів, обмін думками та налагодження зв’язків між німецькими та українськими діячами культури. Ця поїздка відбулась у рамках проєкту Лабораторія культурної трансформації (CTL).
Одним із важливих результатів подорожі є рішення про розміщення найкращих культурних проєктів на сторінці сайту Goethe-Institut українською та німецькою мовами. Проєкти можна знайти за посиланням: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/kul/sup/ctl/ntw.html
Тож наш університет налагоджує тісні партнерські зв’язки з Інститутом Гете, і це справді значний результат європейської інтеграції!

Також повідомляємо, що 10-11 листопада 2022 року відбудеться онлайн-конференція «Культура в трансформації» („CultureinTransformation“).

Ця конференція – логічне продовження Нетворкінгової подорожі до України. Конференція триватиме два дні, кожен із яких буде стосуватись однієї тематики. Основні дискусійні питання будуть наступними:

  • Чому варто думати про відбудову, коли війна ще триває?
  • Якою буде культура України після війни? Нові виклики та шанси.
  • Як підготуватись до миру?

Окрім того, на конференції буде представлено національний план відбудови від Міністерства культури та інформаційної політики України та план щодо подальшої активності House of Europe (https://houseofeurope.org.ua/) в Україні.

У програмі заходу короткі виступи представників німецьких міст, презентації українських діячів культури та спільні дискусії. Програма конференції та лінк для реєстрації доступні за посиланням: https://www.goethe.de/ins/ua/uk/kul/sup/ctl.html

Доєднуйтесь, буде цікаво!

За матеріалами наукового відділу БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print