Протипожежне тренування під час освітнього процесу

З метою своєчасної підготовки та проведення протипожежних тренувань для практичного відпрацювання дій згідно наказу №27а від 24.02.2020 року 28 лютого на базі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін відбулося об’єктове протипожежне тренування формувань цивільного захисту при виконанні надзвичайної ситуації – пожежі. Тренування було проведено провідним фахівцем з питань цивільного захисту Марією БОЖКО.

Тренування проводилося зі здобувачами І рівня вищої освіти академічних груп 14-Х, 15-СОХ, 34-СОХ спеціальності «Хореографія».

До протипожежного тренування був залучений наступний персонал: черговий сторож 5б корпусу, диспетчер АГЧ, викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, які були задіяні в освітньому процесі в період проведення тренування – Руслан ПАВЛЕНКО, Тетяна ФУРМАНОВА, Олена ЄМЕЛЬЯНОВА.

За результатами  протипожежних тренувань не було виявлено значних порушень, студенти своєчасно та без паніки покинули приміщення через евакуаційні виходи, а викладачі спрацювали організовано, відповідно до інструкції.

Дякуємо провідному фахівцю Марії БОЖКО за надану можливість перевірити готовність науково-педагогічного складу, допоміжного персоналу та студентів до дій у надзвичайних ситуаціях!

За матеріалами та світлинами теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print