Принцип наступності в організації науково-дослідної діяльності здобувачів вищої освіти на кафедрі математики та МНМ

27 грудня 2022 р. відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачів другого рівня вищої освіти денної форми навчання за спеціальністю 014 “Середня освіта (математика)” під головуванням доктора педагогічних наук, професора Віталія Ачкана.

Магістри презентували свої науково-дослідницькі роботи перед екзаменаційною комісією. Дослідження в роботах вирізнялися науковою і методичною різноманітністю: «Використання технологій дистанційного навчання на уроках математики у закладах загальної середньої освіти», «Організація інноваційного освітнього середовища у позакласній роботі з математики в основній школі», «Багатоцільове використання програми динамічної математики «GeoGebra» при вивченні теми «Многогранники»», «Нестандартні уроки з математики як форма розвитку ключових компетентностей учнів старшої школи», «Інноваційні форми організації позакласної роботи з математики з використанням веб-ресурсів».
Слід відзначити, що традиційним є дотримання принципу наступності в організації науково-дослідної діяльності здобувачів вищої освіти на кафедрі математики та методики навчання математики. Більшість випускних кваліфікаційних робіт є логічним продовженням курсових робіт здобувачів. Робота Владислави Залозної «Організація інноваційного освітнього середовища у позакласній роботі з математики в основній школі»є продовженням її бакалаврського дослідження, за яке вона отримала диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.
Всі роботи були захищені на «відмінно», що показує високий рівень підготовки випускників.
Дорогі наші випускники, вітаємо від усього серця із завершенням такого важливого етапу життя! Нехай ваш подальший шлях у професії буде радісним, творчим і сповненим професійних перемог!

Завідувачка кафедри математики та методики навчання математики
Наталія Кравченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print