Революція Гідності – революція в національній свідомості українців

У передостанній тиждень лютого наша країна відзначає символічні дати – День Державного герба України і День вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Куратори та викладачі кафедра психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ проводять низку заходів, присвячених цим визначним подіям в житті нашої держави.

Так, у День Державного герба України Вікторія Федорик провела кураторську годину зі здобувачами вищої освіти 12П та 42П груп спеціальності 053 Психологія на тему: «Спадщина Революції Гідності: психологічний погляд на сучасне українське суспільство». На зустрічі згадали ключові події Революції Гідності, розглянули їх психологічний вимір у контексті сучасності, розкрили шляхи подолання психологічних викликів, що постали перед українським суспільством.

Здобувачі вищої освіти акцентували увагу на змінах та здобутках України, зумовлених Революцією Гідності, а саме спрямованість на демократію, посилення ролі громадянського суспільства, зміцнення національної ідентичності, впровадження децентралізації, орієнтація на європейський простір тощо. За допомогою опитувальника кожен з учасників зустрічі мав змогу висловити власне бачення змін у суспільстві, переглянути загальні результати та обговорити їх. Також, здобувачі-психологи спробували дати відповідь на важливе питання: «Чи змінила Революція Гідності сучасне українське суспільство?».

Кураторська година стала платформою для обміну ідеями та досвідом у контексті Цілей сталого розвитку ООН, адже сталий розвиток нашої країни неможливий без єднання задля Перемоги та побудови вільної держави, в якій  права і свободи людини – понад усе.

За матеріалами кафедри психології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print