Результати дистанційних математичних конкурсів «Сімейна математика» та «Математика. Логіка. Інтелект»

З 8 по 15 травня 2023 року на кафедрі математики та методики навчання математики проходили дистанційні математичні конкурси «Сімейна математика» – для учнів 5-9 класів та «Математика. Логіка. Інтелект» – для 10-11 класів.

В рамках «Тижня науки» 19 травня 2023 року було проведено онлайн зустріч з учасниками конкурсу, де відбулось підбиття підсумків конкурсів та оголошення переможців.
У конкурсі «Сімейна математика» взяли участь понад 170 математичних родин-команд із України, Польші та Грузії. Переважна більшість учасників була з Донецької, Дніпропетровської, Київської, Запорізької та Черкаської областей.
У конкурсі «Математика. Логіка. Інтелект» взяло участь понад 40 учасників з Донецької, Запорізької та інших областей.

Проведення дистанційних математичних конкурсів викликало жвавий інтерес в учнів, їхніх батьків і вчителів, які ділились світлинами під час проходження конкурсу.
Грамотою ректора було відзначено Сергія Кочарова – вчителя математики Красногорівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів №5 Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області за якісну підготовку учнів та активну участь у конкурсі.

Переможці конкурсів були нагороджені грамотами відповідно за І, ІІ та ІІІ місця, усі інші учасники отримали подяки за активну участь.

Вітаємо всіх учасників та чекаємо на наших конкурсах в наступному році!

Юлія Дерябіна,
асистент кафедри математики
та методики навчання математики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print