Результати олімпіади з механотроніки в машинобудуванні

Чотири дні змагань пролетіли як одна мить. Позаду залишився процес підготовки завдань і обладнання, тренування асистентів та учасників. У минуле пішли турботи організаторів і хвилювання учасників. Залишилися тільки позитивні спогади і новий досвід.

До початку змагань ММІ НТУУ «КПІ» спільно з фірмою «Фесто» створили на кафедрі прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки унікальний дидактичний комплекс, який за своїм різноманіттям і кількісним складом дозволяє проводити одночасне змагання 20-24 студентських команд.

Майже всі команди були представлені студентами різних курсів, тому що конкурсні завдання охоплювали дисципліни, які викладаються починаючи з 3-го курсу і до захисту дипломів. Пробні змагання, які провели самі для себе команди, надали їм впевненості – ніщо так не окриляє, як тільки що складена система, яка чітко виконує передбачені журі дії.

Чіткий рух команд по траєкторії змагань забезпечувала група професійно підготовлених асистентів, які одночасно стали і «штурманами», вони допомагали проложити найкоротший маршрут до кожного наступного етапу, і «техніками», які на початку етапу перевіряли справність обладнання.

За результатами змагань команда факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ серед команд новачків показала гідний результат, за що було відзначено учасників команди грамотами за активну участь у змаганнях. Представники фірми «Фесто» нагородили нашу команду відзнакою за прогресивний дебют та подарували навчальну літературу з механотроніки. Керівника команди, к. п. н. Сергія Онищенка відзначено грамотою за вагомий внесок у проведення олімпіади.

Вітаємо переможців! Удачі всім учасникам олімпіади в подальшому навчанні і творчому пошуку!

unnamed (1) unnamed (2)

unnamed (3) unnamed (4)

 unnamed (6) unnamed (7) 

unnamed (5) unnamed

Сергій Онищенко,

заступник декана ФФМКТО
з наукової та міжнародної роботи

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print