Слово Кобзаря надихає сучасну молодь

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти м11ПО групи спеціальності 013 Початкова освіта факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ під керівництвом старшої викладачки Ольги Качерової продемонстрували  свою творчість і вміння виразно висловлювати свої думки через мистецтво. Цього разу вони взяли участь в online-конкурсі, присвяченому 210-ій річниці  від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, – і посіли перше місце в номінації “Шевченко надихає малювати”!

Організаторами названого заходу виступили Бердянська міська військова адміністрація та виконавчий комітет Бердянської міської ради Запорізької області. Ця подія стала прекрасною можливістю для наших студентів продемонструвати свої таланти та відзначитися серед інших учасників. У їхніх творах відбивається не лише майстерність виконання, а й глибоке розуміння та відчуття поетичного спадку великого українського поета і художника. Це доводить, що наші студенти не лише отримують фахову освіту, але й активно розвиваються як особистості, проявляючи свої таланти в різних сферах.

Такі заходи стимулюють творчий розвиток здобувачів освіти, сприяють популяризації та збереженню культурної спадщини українського народу. Це ще один крок до формування свідомої та освіченої громадянської позиції молоді.

Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших творчих злетів і нових досягнень!

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print