«Співіснування з темрявою»: виставка сучасного мистецтва

18 листопада доцентка кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства Ольга Боговін та доцентка кафедри іноземної мови та методики викладання Оксана Халабузар разом зі здобувачками 2 курсу бакалаврату спеціальності «Середня освіта (англійська мова та література)» та магістратури спеціальності «Філологія.

Українська мова та література» факультету філології та соціальних комунікацій відвідали виставку сучасного мистецтва «Співіснування з темрявою» у виставковому центрі «Мистецький арсенал» у м. Київ.

Організатори виставки зазначили, що захід покликаний відобразити мистецтво, яке, прагнучи відобразити суспільні зміни, саме занурилося у темряву, де мусило перевигадати себе як спосіб організації пережитого досвіду. Тактика «енергетичного терору», застосована ворогом минулої зими, мала спричинити злам «ментальної інфраструктури», але «пункти незламності» та інші облаштовані місця витворили автономний життєвий простір, здатний протистояти космічному холоду. Саме виявленню слабкостей та залежностей, а також стратегіям протистояння та співіснування з темрявою в часи тотальної невідомості присвячено виставку.

Ольга Боговін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print