Тиждень студента на факультеті фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти

З 13 по 18 листопада на факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти пройшов «Тиждень студента», де наші здобувачі мали змогу взяти участь у різноманітних заходах від викладачів та студентської ради факультету.

Розпочали тиждень традиційно з «Посвяти в першокурсники». Кожна група підготувала про себе відеоролик, що дав змогу більше познайомитись із нашими талановитими першачками. Також студенти зачитали клятву першокурсника, створили спільний малюнок-афірмацію побажань та на завершенні обрали побажання на першу сесію.

13 листопада пройшов конкурс «Найкращий амбасадор ФФМКТО», організований кафедрою математики та методики навчання математики. Він був розділений на три цікавих етапи («Чому варто бути студентом ФФМКТО?», інтелектуальний конкурс про історію та життя факультету, «Цікаві історії зі студентського життя»), які дозволили краще ознайомити всіх з нашим факультетом та його перевагами. Після важливого вирішення журі, до якого входили Кравченко Наталія Володимирівна (зав. кафедрою ММНМ, кандидатка фізико-математичних наук, доцентка), Ачкан Віталій Валентинович (доктор педагогічних наук, професор) та Дерябіна Юлія Сергіївна (заступник декана з виховної роботи, асистент кафедри) переможцем конкурсу стала Немченко Дарина (студентка 4 МА групи).

14 листопада пройшов віртуальний квест «Студентство як воно є». Організатором заходу була асистентка кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій – Погребняк Маргарита Геннадіївна. На цьому заході студенти пройшли 4 віртуальні кімнати, де вирішували цікаві завдання та знаходили ключі-підказки. Квест дав можливість зазирнути кожному студенту в історію студентських прикмет, лекції, іспити, підготовки, розваги та веселощі різних куточків планети, без яких неможливо уявити студентське життя. Переможцями стали Діана Соломка (студентка 3 МА групи) та Тетяна Баєва (студентка м2МА групи). Усі учасники були відзначені сертифікатами.

15 листопада відбувся «Фізичний Challenge», організатором якого був завідувач кафедри фізики та методики навчання фізики, доктор педагогічних наук, професор Школа Олександр Васильович. На цьому заході студенти поринули в захопливий світ фізики. Використовуючи цікаві платформи учасники поглибили розуміння фізичних явищ, отримали непередбачувані враження та перенеслися у неймовірний світ науки. Особливу увагу приділили грі, в якій брали участь усі присутні. Використовуючи креативні питання з JeopardyLabs, студенти вдосконалювали свої знання фізики в атмосфері справжньої гри. Захід вразив не лише своїм навчальним аспектом, але і дружньою атмосферою. Кожен мав можливість випробувати свої знання, виявити ініціативу та показати кмітливість. Переможцями стали Анна Хацько (студентка 3ЕН групи), Дарина Немченко (студентка 4 МА групи) та Олександр Медведенко (студент 2ФІ групи).

16 листопада пройшла лекція «Особливості програмування руху роботизованих пристроїв на платформі Arduino». Лектором заходу був кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики – Лаврик Володимир Володимирович. Під час лекції було розглянуто сучасні напрямки роботобудування, розробка, проектування та програмування окремих елементів роботів в середі Tinkercad. Ця лекція стала корисною для всіх, хто цікавиться робототехнікою та бажав розвинути свої навички у програмуванні руху роботів.

Протягом тижня проходив конкурс «Креативне фото із студентського життя», організований кандидаткою педагогічних наук, доценткою Бєловою-Олейник Юлією Юріївною. Кожен учасник надсилав фото з короткою анотацією на тему «Моє сьогоденне життя», «Світ навколо нас» та «З вірою у Перемогу». За результатами таємного та відкритого голосування було визначено переможців конкурсу, які отримали спеціальний приз.

17 листопада пройшло онлайн чаювання зі Студентською радою факультету та два цікаві челенджі. На цьому заході студенти обговорили різноманітні теми, які стосуються студентського життя на ФФМКТО, поділилися досягненнями та планами на майбутнє. Темна сторона студентства та особистий погляд на навчання зробили обговорення важливим та захоплюючим.

18 листопада пройшло закриття «Тижня студента», яке відзначилося урочистим нагородженням, де студенти отримали сертифікати за перемогу та активну участь.

За матеріалами факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print