Сталимо перемогу

9 лютого 2024 року в м. Київ пройшов форум «Сталимо перемогу: від стійкості громадян до держави вдячності», активною учасницею якого була асистентка кафедри психології факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ Юлія Крючкова.

Програма форуму включала ряд актуальних питань сталого розвитку нашої країни в рамках Цілей Сталого розвитку ООН: пріоритети в міжнародній підтримці громадянського суспільства та регіонів, сьогодення та майбутнє людського капіталу України, роль органів місцевого самоврядування в забезпеченні стійкості України в умовах війни, економіка перемоги з точки зору бізнесу та громад, роль донорів у місцевому розвитку та ін. В обговоренні цих питань орієнтація була здійснена на виклики 2024 року та майбутнє нашої держави.

Форум об’єднав широке коло учасників: Надзвичайні й Поважні Посли різних країн та міжнародних організацій в Україні (ЄС, Японія, США, Італія, Королівство Норвегія), очільники громадських організацій та об’єднань, представники різних секторів державної влади, волонтери, ветерани, психологи, військовослужбовці, експерти та аналітики.

Таке представництво дозволило обговорити питання форуму в різних аспектах, а підбиття підсумків пройшло під гаслом “Країна єдності та держава вдячності”.

Ініціатором та організатором заходу була ГО «АНТС» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За матеріалами кафедри психології


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print