Стратегії й тактики мовленнєвої поведінки: майстер-клас із риторики

З нагоди 85-річного ювілею української філологині, докторки педагогічних наук, професорки Херсонського державного університету Марії Пентилюк у межах Усеукраїнської методичної майстерні сучасного вчителя-словесника доктор педагогічних наук, професор кафедри української мови та славістики Володимир Нищета провів онлайн практичне заняття з риторики на тему «Стратегії й тактики мовленнєвої поведінки» для студентів Бердянського державного педагогічного університету та Херсонського державного університету.

Захід, що відбувся 7 квітня 2021 року на платформі Zoom, зібрав 68 учасників із різних куточків України. Протягом майстер-класу була можливість усвідомити сутність і вагомість стратегій і тактик мовленнєвої поведінки в спілкуванні, усвідомити сутність і концептуальні параметри стратегій і тактик кооперування й конфронтування та сформувати риторичні вміння.

Наприкінці заняття Володимир Анатолійович та студенти групи 3УМЛ факультету філології та соціальних комунікацій привітали Марію Іванівну з чудовим ювілеєм та побажали здоров’я, бадьорості, натхнення жити та мудрість і життєві знання нащадкам передавати.

Світлана Глазова,

доцентка, кандидатка філологічних наук,

завідувачка кафедри української мови та славістики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print