Студентське дозвілля

У неділю 07.04.2024 року здобувачі і викладачі Бердянського державного педагогічного університету зустрілися в приміщенні ГО Сяйво надії в Запоріжжі і в невимушеній обстановці поспілкувалися і пограли в настільні ігри. Під час зустрічі панувала атмосфера радості та дружби, а молодь занурювалася у світ стратегій, логіки та веселощів.

Ініціатором і модератором заходу виступив викладач кафедри іноземних мов і методики викладання Артем Полуляхов. Такі заходи – чудова нагода відпочити від навчання та розважитися, а також знайти нових друзів чи зміцнити взаєморозуміння між студентами різних курсів і факультетів. Наприкінці зустрічі всі учасники отримали пам’ятні грамоти та удовий настрій.

Можливість об’єднатися та насолоджуватися часом разом в позитивній атмосфері сприяє загальному розвитку студентів та розширенню кола знайомств. Така ініціатива обов’язково має знайти підтримку в майбутньому, і ми сподіваємося на її подальший успіх і розширення.

Щиро дякуємо Артему Полуляхову за цікаве спілкування! Вдячні за підтримку ГО Сяйво Надії та ГО TatoHub.Бердянськ, що реалізується ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» у межах гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції.

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print