Розвиток професійних компетентностей викладачів кафедри іноземних мов і методики викладання

Якісна вища освіта – один з найпотужніших засобів цілей сталого розвитку Бердянського державного педагогічного університету, метою якого є формування довіри до Університету у споживачів освітніх послуг та забезпечення якісної практичної підготовки здобувачів освіти. Викладачі кафедри іноземних мов і методики викладання безперервно продовжують підвищувати кваліфікацію та вдосконалювати навички застосування інноваційних підходів до організації навчального процесу.

Професорка Ірина Глазкова взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова “Modern Problems and Prospects for the Development of Physical Education, Health and Professional Training of Future Specialists in Physical Culture and Sports” і виступила з доповіддю щодо забезпечення безбар’єрного доступу до освітнього середовища студентів.

Доцентка Ірина Шиманович під час тренінгу від TESOL-Ukraine and Lexical Lab “Teaching Listening – Creating Tasks for Audio Materials” ознайомилася з новітніми методами формування навичок аудіювання студентів.

Доцентка Оксана Халабузар одержала сертифікат за участь у вебінарі “Social-emotional Learning (SEL) of Pre-service Teachers in EFL Classes”, що був організований Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського, де звернула увагу на створенні комфортного навчального середовища в університеті, адже використання елементів соціально-емоційного навчання стає актуальним та перспективним для підвищення якості вищої освіти та розвитку відповідних компетентностей студентів.

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print