Святкування Дня Європи здобувачами спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво)

13 травня на кафедрі теорії та методики навчання мистецьких дисциплін (спеціальність «Музичне мистецтво») відбувся виховний захід, присвячений святкуванню Дня Європи в Україні.

У ході проведення заходу було зроблено акцент на те, що Україну і ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Адже в основі Європейського Союзу – солідарність і співпраця заради розвитку і добробуту зі збереженням національних інтересів кожної країни. На заході було підкреслено, що відзначення Дня Європи в Україні – важливий крок у самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Учасникам заходу було презентовано звіт про міжнародну діяльність викладачів та здобувачів спеціальності «Музичне мистецтво», а саме: участь в міжнародних конференціях, публікації та монографії в зарубіжних виданнях, грантова діяльність, участь в міжнародних конкурсах і фестивалях народних колективів та солістів, академічна мобільність студентів. Пам’ятаємо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

За матеріалами кафедри теорії та методики

 навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print