У гостях у ЦДЮТ

12 травня у Бердянському центрі дитячої та юнацької творчості імені Євгенії Руднєвої відбулася творча зустріч старшого викладача кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій, кандидата педагогічних наук Таїсії Черемісіної з керівниками гуртків декоративно-ужиткового мистецтва.

Талановита і творча людина, Таїсія Олександрівна, займається вишивкою понад 30 років, навчала цьому мистецтву школярів та здобувачів вищої освіти і тепер поділилась досвідом з колегами. На зустрічі було організовано виставку власних робіт та представлена цікава інформація про сучасні та старовинні види швів. Так, присутні захопились роботами з мікровишивки жіночих аксесуарів, уважно роздивлялись роботи в техніці «Барджелло», оцінили оригінальність серветок з вишивкою «Хардангер», вразилися чарівністю «біскорню» та «берлінго» за дизайном Фабі Рейлі. Особливу увагу майстриня приділила новій техніці вишивки «Нідл поінт», що дає автору повну свободу у виборі матеріалів, кольорової палітри й оформленні виробу.

Таїсія Олександрівна зазначила, що вишивання для неї – спосіб відпочинку. Адже улюблена робота дозволяє не тільки повністю абстрагуватися від проблем, але і створити красу, яка приносить радість і задоволення шанувальникам прекрасного.

Зустріч завершилась запрошенням колективу ЦДЮТ на виставку студентських творчих проектів, що триває в рамках декади технологічної та професійної освіти у другому корпусі БДПУ.

За матеріалами кафедри професійної освіти,

трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print