Танцювальний подих

29 квітня на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в.о. декана – кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик) було проведено виховну годину «Танцювальний подих», присвячену Міжнародному дню танцю. Модерувала захід кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін (завідувачка – кандидатка педагогічних наук, доцентка Віра Бурназова) БДПУ Юлія Тараненко.

Учасники отримали можливість доторкнутися до історії танцю (від зародження до сучасності), дізналися про  важливу роль цього виду мистецтва в розвитку суспільства. Студенти спеціальностей 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія) разом з кураторами підготували цікаві тематичні матеріали, поділилися своїми знаннями та експертними думками про значення танцювальної культури та сучасні напрями хореографії.

Родзинкою заходу було проведення загальної руханки, яка об’єднала здобувачів вищої освіти та викладачів університету у віртуальній танцювальній залі.

Дякуємо всім, хто долучився до підготовки цієї виховної години, оскільки такі мистецькі заходи вкотре демонструють нашу єдність та незламність!

За матеріалами факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print