ТРЕБА ТІЛЬКИ ЗАХОТІТИ –

МОЖЕШ В ШТАТИ ПОЛЕТІТИ!!!

«Чого?», «Як?»  – на ці та багато інших запитань може дати вам відповідь помічник ректора БДПУ Олена Жигула, яка щойно повернулась з першої в Україні виставки «Освіта в США», що проходила 3-го листопада ц. р. в столичному готелі «Русь».

DSC08209[1]Бердянський державний педагогічний університет, звісно, не міг  залишився осторонь цієї події, основна мета якої – шляхи та методи отримання американської освіти.

Під час виставки ми мали унікальну нагоду поспілкуватися з представниками американських вищих навчальних закладів щодо можливостей отримання та переваг американської освіти, стипендій та ґрантів для навчання, проведення досліджень. У ході виставки представники консульського відділу Посольства США в Україні провели лекцію, присвячену отриманню студентських віз до Сполучених Штатів. Представник Київського консультативного центру мережі EducationUSA прочитав лекцію "Якщо ви бажаєте навчатися в США – Процес подачі документів та фінансування вашої освіти".

Знайти чимало цікавої інформації ви можете на таких сайтах :

Виставку відвідали науковці, представники різних вишів, студенти та школярі. Попит на освіту за кордоном зростає, міжнародні зв’язки зміцнюються; для студентів, аспірантів та молодих науковців відкривається безліч можливостей. Майже кожен університет пропонує взяти участь у грантах на отримання стипендій та багато інших цікавих проектів.

…Треба тільки захотіти, і неодмінно кожен зможе вчитися і в США!!!

«УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print