Третя онлайн-лекція британського професора

Сьогодні, 26 лютого, о 12 годині в конференц-залі БДПУ пройшла третя відкрита онлайн-лекція професора Ольги Богдашиної з проблем аутизму: «Комунікація та мовлення дітей-аутистів». Ольга Богдашина – консультант з аутизму Європейського університету освіти та психології дитини. Вона читає лекції в університетах Англії та Європи, є членом Національної британської науково-дослідницької групи «Аутизм». Вчена видала 8 книг з проблем аутизму, деякі з яких перекладені на 11 мов світу та використовуються як підручники в університетах. Остання книга «Розлади аутичного спектру: вступ до проблеми аутизму» вийшла друком у 2012 році.

На конференцію запрошувалися та були присутні, окрім університетських учених та студентів, представники Бердянського Центру соціальної допомоги та реабілітації інвалідів «Забота», Бердянської та Приморської районних психолого-медико-педагогічних консультацій, Бердянської школи-інтернату, матері дітей-аутистів тощо.

Більше години учасники мали можливість детально ознайомитися з проблемами та методами їх усунення серед дітей-аутистів, отримати вичерпні відповіді на питання.

Подібні онлайн-лекції вже традиційно організовують та проводять викладачі кафедри прикладної психології та логопедії Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ.

«Університетське Слово»

Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print