Твоя кар’єра у руках твоїх

Уже не вперше наш університет запрошують на традиційні інформаційно-профорієнтаційні акції «Випускник-2014». 8 листопада Розівський районний центр зайнятості, відділ освіти, молоді та спорту Розівської районної адміністрації проводили єдиний інформаційний день для випускників загальноосвітніх шкіл «Випускник-2014» в см. Розівка Запорізької області.

Вибір професії – це друге народження людини. Правильно вибрати майбутню професію – значить правильно обрати життєвий шлях, а значить бути успішним і щасливим. Зазвичай, майбутнє випускниками планується задовго до останнього шкільного дзвінка. Щоб дати слушні поради завідувач підготовчого відділення університету Людмила Костенко, старший викладач факультету комп'ютерних та енергозберігаючих технологій к.п.н. Ганна Алєксєєва, представники факультету фізико-математичної і технологічної освіти Оксана Григоряк та соціально-гуманітарного факультету Станіслав Захаревич взяли участь у цьому заході. Це була ще одна нагода надати випускникам, старшокласникам семи шкіл Розівського району та їх батькам інформацію про наш чудовий університет, про умови прийому, навчання та відпочинку, вимоги до абітурієнтів тощо.

Ганна Алєксєєва,

кор. «УС»

На фото: наші учасники профорієнтаційних бесід із учнями старших класів шкіл Розівського району разом із представниками Розівського районного центру зайнятості, відділу освіти, молоді та спорту Розівської районної адміністрації.

Фото автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print