Україно-Швейцарський проєкт: теоретичні та прикладні аспекти медико-біологічних наук

16 травня 2024 року студенти кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації  Бердянського державного педагогічного університету взяли участь у роботі Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Теоретичні та прикладні аспекти медико-біологічних наук» за підтримки Україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти».

Конференція відбулась на базі Львівської медичної академії імені А. Крупинського. Під час зустрічі обговорювалися результати наукових досліджень з таких напрямків: фундаментальні медико-біологічні науки (анатомія, фізіологія, медична хімія, медична біологія, медична генетика, медична фізика); лабораторна медицина, фармація, проблеми біологічної та медичної освіти тощо. Під час конференції було запропоновано дискусійні панелі та круглі столи, порушено важливі питання: травма-інформований підхід як основа роботи мультидисциплінарної реабілітаційної команди; збереження ментального здоров’я учасників освітнього процесу та населення України; роль фундаментальних дисциплін у формуванні загальних та фахових компетентностей при підготовці фахівців тощо.

На пленарному засіданні мала честь виступити здобувачка вищої освіти магістерського рівня кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації  Бердянського державного педагогічного університету Кіріцева Олександра, доповідь якої отримала схвальні відгуки. Також Кіріцева Олександра виступила з доповіддю на секційному засіданні на тему: «Напруженість імунітету До Sars-Cоv-2 у внутрішньо переміщених осіб в місті Запоріжжя» (науковий керівник: професор С. Хатунцева). Крім того, на конференції були представлені теми: «Pathogenetic aspects of neurodegenerative diseases» (здобувач бакалаврського рівня О. Хатунцев, науковий керівник: доцент В. Гнатюк); «Biology of neurodegenerative diseases: search for new approaches to prevent their occurrence» (здобувач бакалаврського рівня В. Поліщук, науковий керівник: професор С. Хатунцева).

Пишаємося науковими успіхами Олександри Анатоліївни Кіріцевої, яка має також диплом за 1 місце 85-го Всеукраїнського наукового медичного конгресу студентів та молодих вчених (з міжнародною участю) Медицина ХХІ сторіччя та інші досягнення. Отже, медико-біологічні науки займають ключову позицію в сучасній науці, оскільки вони досліджують фундаментальні процеси, що відбуваються в живих організмах, а також їхній вплив на здоров’я людини. Теоретичні та прикладні аспекти медико-біологічних наук є надзвичайно актуальними, оскільки вони забезпечують наукове підґрунтя для розвитку біології, медицини, охорони здоров’я, біотехнологій та екології, сприяючи покращенню якості життя та сталого розвитку суспільства.

Такі зустрічі є платформою для обміну досвідом: забезпечують можливість живого спілкування між молодими науковцями, сприяючи обміну ідеями, методиками та результатами досліджень. Спілкування з однодумцями та провідними фахівцями у сфері медико-біологічних наук сприяє мотивації та натхненню для подальших наукових досліджень та кар’єрного зростання.

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print