Університету подарували генератори

Повномасштабне вторгнення рф в Україну кардинально змінило життя кожного з нас. Тимчасово переміщений до Запоріжжя, наш університет залишився без матеріально-технічної бази. Але за цей час завдяки грантовій діяльності, матеріальній підтримці партнерів, друзів, волонтерів, власним закупівлям нам вдалося суттєво поповнити технічне забезпечення.

Викладачі університету, беручи участь у міжнародній, науковій, волонтерській діяльності, намагаються знаходити кошти і можливості для повноцінного функціонування університету. Так, активна громадянська позиція Юрія Федорика, його співпраця з іноземними волонтерами дали можливість нашому закладу отримати в подарунок два генератори моделі TAGRED TA4100INW.

Колектив Бердянського державного педагогічного університету висловлює щиру подяку волонтерам Домініку Шульцу, Марчіну Пьотровскі, Томашу Цебульскі, Керон Псіллас за свідому громадянську позицію, повагу до України, самовіддану та активну волонтерську діяльність, спрямовану на захист українського народу і підтримку життєдіяльності нашого університету.

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print