Зростаємо разом із казкою

Наближається до завершення виробнича педагогічна практика в групах раннього віку (керівник – доцентка кафедри дошкільної освіти Л.В.Мороз-Рекотова). Безперечно, кожна практикантка хотіла, дивлячись у допитливі оченята трирічних малюків, запропонувати їм взятися за руки і «зробити велике сонечко» (коло), побудувати з кубиків чарівне місто або розповісти казочку, ховаючи разом із малюками у рукавичку всіх звіряток … Але навіть онлайн студенти готуються до зустрічі з малечою.

У програмі практики передбачено багато завдань, спрямованих на закріплення навичок, отриманих у процесі вивчення курсу «Риторика та культура мовлення вихователя ЗДО» (викладач – доцентка кафедри дошкільної освіти А.В.Омеляненко), адже так співпало, що в березні, саме під час практики, святкується Всесвітній день казки та мистецтва усного розповідання. У відеозвітах всі студенти продемонстрували уміння виразно передавати малюкам зміст забавлянок, коротких казок, готувати для них ілюстративний та музичний супровід. Здобувачка 202 групи Анастасія Шепельська під час проходження практики майстерно використовувала багатство виразних інтонаційних можливостей у кожній забавлянці: оклична про їжачка, повчальна про сороку, позитивна про котика. А її ілюстрації ви можете побачити у додатках до цієї інформації.

Так, крок за кроком здобувачі, які навчаються за освітньою програмою 012 «Дошкільна освіта», оволодівають компетентностями, необхідними для роботи з найменшими дітьми. Поки цей процес проходить в онлайн-форматі, але найближчим часом, ми віримо, зустріч із малюками все ж таки відбудеться.

Доцентка кафедри дошкільної освіти Алла Омеляненко.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print