Успішний педагог – успішна дитина

28 вересня 2022 року відбувся виховний захід для студентів-хореографів на тему «Дитина понад усе», який був присвячений професійному святу Дню позашкілля. Організатором заходу виступила доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Олена Мартиненко.

Професія керівника дитячого танцювального колективу, учителя хореографії – особлива, адже поряд із навчанням мистецтву танцю відбувається соціалізація дитини, розкриття її можливостей і талантів, задоволення творчих інтересів, підтримка фізичної форми. Кожний педагог-хореограф розуміє, що від його професіоналізму залежить майбутнє вихованців.
Лейтмотивом виховного заходу стала тема успіху. Спікером була запрошена тренерка кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA, заступниця директора Центру дитячої та юнацької творчості міста Бердянська Марина Масютіна. Нею було запропоновано цікавий освітній інструментарій: геміфікація, медіа просвіта, звернення до життєвого та професійного досвіду, народна мудрість («Притча про жабеня»). Присутні переглянули та обговорили документальний фільм «Джованні та балет на воді», присвячений темі успіху.
Завершенням обговореної проблематики став дискурс із питань удосконалення змісту освітньо-професійної програми «Хореографія», який провели гарантка програми Олена Мартиненко і членкиня робочої групи цієї ОПП, здобувачка 4-го курсу спеціальності 024 «Хореографія» Софія Самойлова.
Висновком став вислів – «Успіх кожної дитини залежить від успіху його наставника, його любові та відданості своїй справі, постійного професійного зростання і якісного надання освітніх послуг незалежно від обставин».

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print