Поповнення в науково-педагогічному складі спеціальності «Хореографія»

Із 2022 року на посаді викладача кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін спеціальності «Хореографія» працює Дмитро Ільїн.

У 2021 році закінчив магістратуру Бердянського державного педагогічного університету, отримавши диплом магістра з присвоєнням кваліфікації викладача народно-сценічного танцю, вчителя хореографії. Працював артистом балету в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П.К. Саксаганського. У 2016 році був запрошений на посаду артиста балету у китайський театр, де пропрацював до 2019 року. У цьому ж році почав працювати артистом балету та балетмейстером в Донецькому академічному обласному драматичному театрі в місті Маріуполь. Також Дмитро Ільїн є артистом балету ТанцТеатру «Життя», який є учасником Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів, міських та обласних концертних заходів.
Дмитро Вікторович викладає наступні дисципліни хореографічного циклу: «Теорія і методика викладання українського народно-сценічного танцю», «Мистецтво балетмейстера», «Теорія і методика навчання класичного танцю» та ін.
Колектив кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін вітає Дмитра Вікторовича з початком педагогічної діяльності в нашому університеті і бажає успіхів!
Зичимо вдалої злітної смуги, позитивних результатів і високих досягнень у професійній діяльності, креативних ідей і блискучих думок, постійного натхнення і незгасного ентузіазму!

За матеріалами кафедри теорії та методики
навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print