Варіативність педагогічної практики майбутніх учителів початкової школи

29 листопада 2022 року відбувся захист педагогічної практики здобувачів вищої освіти 31ПО групи. Не зважаючи на воєнний стан у країні та інші надскладні умови для проходження практики, третьокурсники із задоволенням на два тижні занурилися в реалії професії вчителя початкової школи.

Деяким студентам пощастило працювати в офлайн режимі, інші спостерігали та проводили онлайн уроки, а хтось потрапив в умови змішаного навчання, коли вчитель одночасно працює в класі та у відеоконференції.
Географія баз практики охоплює державні та приватні заклади освіти Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Вінницької та інших областей України.
Під час захисту викладачі та студенти переглядали презентації та відеозаписи з матеріалами педагогічної практики, слухали звіти, спільно аналізували моделі проведених уроків, ділилися враженнями та рефлексували.
Ми пристосувались до всіх реалій, вміємо організовувати якісний освітній процес в умовах війни, можемо вільно проводити заняття в дистанційному режимі та, навіть, в укритті. Нас нічого не зупинить, адже ми сильні, розумні, нездоланні та міцно тримаємо освітній фронт!

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print