ВЧЕНИЙ – АВТОРИТЕТНИЙ, ПЕДАГОГ – ТАЛАНОВИТИЙ!

СЛОВО ПРО ЮВІЛЯРА

Сьогодні, 7 лютого, відзначає 75-річний ювілей кандидат педагогічних наук, професор Бердянського державного педагогічного університету Володимир Пилипович Котляр, який добре відомий тим, хто багато років працює в дошкільній освіті та системі професійної підготовки для неї.

Більше 50 років свого життя віддав Володимир Пилипович освітянській ниві, підготовці фахівців дошкільної освіти, став одним із тих, хто стояв біля витоків створення сучасних методик навчання та виховання дітей дошкільного віку та створення системи професійної підготовки кадрів для цієї ланки. Професійному зростанню Володимира Пилиповича сприяла творча атмосфера на робочому місці. Саме тоді перші кроки в науці робили такі відомі нині вітчизняні вчені, як академік А. М. Богуш, професори К. Й. Щербакова, Л. І. Міщик, В. В. Кондратова та багато інших. Спілкування з корифеями дошкільної психології та педагогіки О. В. Запорожцем, Л. А. Венгером, О. М. Леонтьєвим, В. В. Давидовим, Т. С. Комаровою та іншими остаточно сформувало коло його наукових інтересів.

Працюючи в Запорізькому державному педагогічному інституті, а з 1985 року в Бердянському державному педагогічному інституті він майже 30 років обіймає посаду завідуючого кафедри.

Вагомими є наукові здобутки В. П. Котляра: опубліковано понад 120 праць в Україні і за її межами (Росія, Італія, Німеччина та ін.), він є автором монографій, навчальних та методичних посібників, багатьох наукових статей.

За наукові досягнення, професійну майстерність В. П. Котляр відзначений урядовими нагородами, має звання “Відмінник народної освіти України”.

Володимир Пилипович Котляр проявляє не лише високий професіоналізм, вражаючу ерудицію і компетентність у вирішенні поставлених завдань, а ще й доброзичливість, щирість та інші чудові людські якості.

Професор Володимир Котляр – авторитетний вчений, талановитий педагог, людина неспокійної вдачі. 75 років для вченого – це вік долання нових вершин в ім’я розквіту освіти в Україні.

Адміністрація, колектив викладачів, співробітників та студентів Бердянського державного педагогічного університету щиро вітають професора Володимира Пилиповича Котляра зі славним ювілеєм і бажають йому доброго здоров’я, подальших успіхів, талановитих студентів і послідовників.

Нехай джерело Вашої творчості та бадьорості дзвенить

ще багато-багато років!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print