Вчимося дарувати надію

Громадська організація Міжнародна асоціація психологів по роботі з горем та тяжкою втратою на минулому тижні провела триденний тренінг для працівників соціальних служб «Психологічний супровід родин зниклих безвісті». До нього долучилися студенти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, які опановують спеціальність 012 Дошкільна освіта. Практична психологія та 231 Соціальна робота.

Невизначена втрата має свої унікальні риси, що в свою чергу вказує на необхідність особливого виваженого підходу до психологічного втручання та супроводу цієї групи скорботних. Нині в Україні ми маємо величезну кількість осіб, що втратили зв’язок зі своїми близькими на фронті та на окупованих територіях.

Члени таких родин живуть між надією та відчаєм. І на цьому довгому шляху, що може тривати роками, їм потрібна професійна психологічна підтримка та допомога.

Майбутні соціальні працівники, практичні психологи на тренінгових заняттях вчилися володіти інструментами підтримки родин полонених та зниклих безвісти, які в подальшому стануть основою ефективного психологічного супроводження дорослих і дітей через біль невизначеності.

За матеріалами факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print