Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт здобувачів спеціальності 014 «Середня освіта (фізика та астрономія)»

Наприкінці квітня на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка було проведено підсумкову науково-практичну відеоконференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом “Методика викладання предметів (дисциплін) фізико-математичного циклу у закладах освіти”. Конкурс проводився з метою стимулювання й підтримки інтересу талановитої молоді до науково-дослідної діяльності, підвищення рівня їхньої компетентності щодо сучасних освітніх технологій, виявлення кращих досліджень.

До складу журі Конкурсу увійшли провідні фахівці в галузі природничої освіти закладів вищої освіти з різних регіонів України. Наукові роботи оцінювалися за 15 критеріями у два етапи: дистанційне рецензування та публічний захист робіт у форматі відеоконференції. Наш університет гідно представили здобувачі першого і другого рівнів вищої освіти денної та заочної форм навчання факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти: Олександр Медведенко (тема дослідження: “Трансформатор Тесла: від ідеї до реалізації”; група 2фі) і Світлана Камуля (тема дослідження: “Формування предметної компетентності учнів з фізики в умовах інтерактивного навчання”; група м1фі-з). Науковий консультант здобувачів – зав. кафедри фізики та методики навчання фізики Олександр Школа. Перша конкурсна робота була присвячена розробці та впровадженню в освітній процес курсу загальної фізики відповідної експериментальної установки, що дозволяє демонструвати та поглиблено вивчати різноманітні явища проходження електричного струму в газах. Інша робота являла собою систематизацію та узагальнення автором власного педагогічного досвіду викладання фізики у професійному ліцеї з використанням сучасних освітніх технологій.

За результатами Конкурсу Світлана Камуля нагороджена Почесним Дипломом за друге призове місце, Олександр Медведенко нагороджений Дипломом за 6 місце; а їх науковому керівнику Олександру Школі висловлена Подяка за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді.

Щиро вітаємо здобувачів і наукового керівника з перемогою!

Бажаємо миру, творчого натхнення та майбутніх професійних звершень !

За матеріалами кафедри фізики та методики навчання фізики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print