Вітали зі святом Міжнародного дня рідної мови

Міжнародний день рідної мови – свято, яке світова спільнота відзначає щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності було оголошено на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня – 17 листопада 1999 року в Парижі.

Кафедра української мови та славістики Бердянського державного педагогічного університету разом зі здобувачами вищої освіти також щорічно відзначає це свято. Здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література)» груп 2УМЛ, 4УМЛ і групи 4РМЛ АМ факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ організували та провели науково-практичний вебінар «Чому мова – це багатство народу, дух нації?».

Мета вебінару – сприяння мовній різноманітності світу, вшанування українського слова, стимулювання вивчення української мови на бездоганному рівні.

Із вітальним словом на початку заходу звернулася до присутніх завідувачка кафедри, доцентка Світлана Глазова.

Під час вебінару здобувачі вищої освіти ґрунтовно та логічно представили, що українська мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний і духовний результат кількатисячолітньої еволюції українського етносу. Українська – одна з наймилозвучніших і найрозвиненіших мов світу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

Учасники науково-практичного вебінару мали змогу практично перевірити свої знання про українську мову, культуру, факти про рідну мову тощо.

На завершення спікери вебінару привітали всіх учасників відеолистівкою «Мово моя рідна…» (ідея та монтаж Софії Овсієнко).

Вітаємо всю професійну спільноту з Міжнародним днем рідної мови!

Доцентка кафедри української мови та славістики БДПУ

Ольга Сопіна


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print