(НЕ) ідеальне планування

Нові задачі з’являються щохвилини, накопичуються і перетворюються на сніжний ком. Що робити аби встигати не тільки навчатись та працювати? Про це говорили на зустрічі (НЕ) ідеальне планування з Аллою Мельничук, асистенткою кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти.

Долучитись до заходу могли не тільки студенти і викладачі, але і майбутні абітурієнти. Адже навичка планування і виявлення пріоритетів може стати ключовою для успішного навчання та роботи.

На зустрічі розібрали такі інструменти як «Ранкові сторінки», «Фрірайтинг», «Чек листи», «to do листи», «Матриця Ейзенхауера», «Коучинговий підхід до постановки мети», «Agile підхід до планування» та принцип маленьких кроків.

Важливим відкриттям для учасниць/ків заходу стала ідея будувати власні плани виходячи з особистих потреб і бажань. А також формат планування віддалених цілей навіть в нестабільний час.

Ця зустріч стала не лише простим навчальним заходом, але й місцем обміну досвідом та ідеями щодо організації свого часу та життя. Вона показала, що планування – це не просто ритуал, а складний процес, що допомагає нам досягати своїх цілей та балансу в житті.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print