Воркшоп «Лялька-комфортер – перша іграшка дитини немовляти»

12 травня 2021 року на факультеті дошкільної, спеціальної та соціальної освіти відбувся воркшоп «Лялька-комфортер – перша іграшка дитини немовляти». Здобувачі 2 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта не лише ознайомились з цікавою історією створення іграшки, яку презентувала Вікторія Семикопенко, а й навчилися її виготовляти. Організувала цей захід та поділилася секретами майстерності доцент кафедри дошкільної освіти Тетяна Єськова.

Лялька-комфортер – це спеціальна іграшка-серветка у вигляді звіряток, просочена запахом мами. Спочатку серветку кладуть поруч з мамою під час годування. Тканина просочується маминим запахом і це допомагає дитині відчувати себе комфортно. Іграшка розвиває малюка з самого народження: допомагає краще спати, дає відчуття захищеності і спокою поки мами немає поруч, розвиває дрібну моторику, адже в неї є різні вузлики, «лапки», «очі», «вушка». Невеликий розмір і вага дозволять з легкістю тримати іграшку дитячими ручками. Комфортери створюються з натуральних гіпоалергенних тканин, дуже приємні на дотик. Усі учасники отримали багато позитивних емоцій в процесі виготовлення виробів, вдосконалили свої практичні навички роботи з тканиною. Наприкінці воркшопу здобувачі продемонстрували зроблені власноруч яскраві іграшки.

Участь у таких заходах сприяє підвищенню професійної компетентності майбутніх фахівців дошкільної освіти, формуванню бажання подарувати радість іншим.

За матеріалами кафедри дошкільної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print