Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум хореографів України «Мистецтво. Війна. Ми»

Освітній процес триває! Хореографи України, попри складний для всіх воєнний час, активно намагаються піднімати актуальні теми хореографічного мистецтва в процесі взаємного спілкування, проведення наукових конференцій, семінарів, гостьових лекцій, відкритих занять тощо.

Минулого тижня завершено цикл лекцій Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію/практикуму «Мистецтво. Війна. Ми», організованого кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, координатором якого виступив доцент Олександр Плахотнюк.

Протягом квітня і травня науково-педагогічні працівники багатьох ЗВО України, митці, діячі культури, провідні фахівці галузі 02 Культура і мистецтво з України та Грузії проводили лекції для викладачів та студентів закладів вищої освіти, розкриваючи теми національної танцювальної культури, особливостей роботи хореографів в умовах воєнного часу, здоров’збереження, окреслюючи проблематику сучасної хореографії  тощо.

Саме на цьому лекторії прочитала свою лекцію «Сучасні орієнтири навчання хореографії позашкільної освіти різного віку в період воєнного часу» завідувачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету доцентка Олена Мартиненко. Активність в якості слухачів проявили Юлія Тараненко та Руслан Павленко, які отримали сертифікати.

До лекцій долучалися й здобувачі вищої освіти Бердянського державного педагогічного університету, які в рамках окремих фахових дисциплін спеціальностей 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія) виконували практичні завдання з тієї чи іншої теми, прослуховуючи відповідну лекцію.

Ураховуючи складність ситуації в Україні, усі лекції цього циклу є в записі та розміщені у вільному доступі для студентів за посиланням URL : https://www.youtube.com/channel/UCXB7MmNY-zb3h5m67gqrflg

За матеріалами кафедри теорії та методики

навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print