Неформально методико-природнича діяльність майбутніх учителів початкової школи

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня (ОПП Початкова освіта) продовжують вдосконалюються як майбутні науковці та одержувати сертифікати, які засвідчують отримання неформальної освіти (0,8 ECTS credits).

Так, здобувачі вищої освіти (31 гр.) взяли участь в Міжнародній науково-практичній конференції «Proceedings of VIII International Scientific and Practical Conference».

Майбутні вчителі початкової освіти Д. Гоменюк, К. Горбачова, Є. Ісланкіна, І. Долгіх, Я. Малиш презентували тези з методико-природничої підготовки здобувачів початкової освіти як в умовах НУШ, так і в порівнянні з попереднім Держстандартом (керівниця – професорка, завідувачка катедри початкової освіти Алла Крамаренко). Вивчаючи дисципліну «Методика навчання природничої, громадянської та історичної освітніх галузей в початковій школі», майбутні фахівці мали можливість отримати компетентності щодо організації екологоорієнтованого освітнього простору здобувачів початкової освіти в умовах її модернізації. Дисципліна охоплює процес підготовки здобувачів вищої освіти до викладання курсу «Я досліджую світ», до природозбережувальних практик в умовах сталого розвитку суспільства.

Варто відзначити й наукову підготовку учасників конференції, які вже зарекомендували себе на заходах такого формату.

Наукові доповіді оргкомітетом було відзначено сертифікатами.

За матеріалами кафедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print