Підсумкова атестація майбутніх логопедів в умовах воєного стану

Із 30 травня 2022 р. відбувалась підсумкова атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта (заочна форма навчання) в синхронному режимі у форматі відеоконференції в умовах воєнного стану.

За весь період роботи екзаменаційної комісії було всяке, адже під час складання підсумкової атестації 52 % здобувачів знаходились на території України, віддаленій від активних бойових дій; 16 % – на території України, де відбуваються активні бойові дії; 10 % – на тимчасово окупованій території та 22 % перебували закордоном. Тож, роботу екзаменаційної комісії, у складі якої – доценти Олена Ревуцька, Єгенія Линдіна, Олена Старинська, Ольга Сербова та Анастасія Нагорна – з упевненістю можна назвати героїчною, а випускники освітньо-професійної програми «Логопедія. Спеціальна психологія» всупереч усім складнощам та обставинам підтвердили високий рівень теоретичної та практичної підготовки й здобули омріяну освітню та професійну кваліфікацію.
Вдячні вам, шановні випускники, за позитивний зворотній зв’язок стосовно організації підсумкової атестації в умовах воєнного стану: – «Викладачі БДПУ – МОЛОДЦІ!! Доклали максимум зусиль для організації та проведення підсумкової атестації в умовах воєнного стану». – «Процедура організації за високому рівні. Дякую вам, шановні педагоги. Миру всім!» – «Дуже вдячна за можливість скласти державний іспит, не виїжджаючи з окупованої території через бойові дії». – «Дякуємо нашим викладачам за постійну підтримку! Все буде Україна!» та ін.
Щиро вітаємо випускників освітньо-професійної програми «Логопедія. Спеціальна психологія» з успішним складанням комплексних кваліфікаційних екзаменів! Бажаємо вам у мирній вільній Україні особистого і професійного зростання, натхнення, благополуччя, успішного втілення набутих компетентностей на практиці в роботі з особами з особливими потребами.
Запрошуємо, не зупиняючись на досягнутому, продовжити навчання в магістратурі Бердянського державного педагогічного університету за спеціальністю 016.01 Спеціальна освіта (логопедія)!

Ганна Лопатіна,
канд. пед. наук, доцентка кафедри
прикладної психології та логопедії

(голова ЕК)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print